probleme motilitate erectila

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

probleme motilitate erectila

Mesajde hei » Sâm Iul 21, 2007 9:58

am si io o intrebare am incerkt sa fac sex cu partenera me asi am intampinat o problema: deshi aveam erectie , cand am pus prezervativul a inceput sa se culce. as vrea sa stiu de ce se intampla acest lucru si ce mi`ati recomanda sa fac .
hei

raspuns

Mesajde Sexolog » Dum Aug 05, 2007 21:16

Detaliile enuntate aici sunt insuficiente pentru a-mi forma o imagine completa si corecta asupra situatiei. Raspunsul meu va fi strict in functie de aceste detalii. Multi barbati se confrunta cu aceasta situatie, de pierdere a erectiei in momentul aplicarii prezervativului. De cele mai multe ori, o atitudine potrivita a partenerei (stimularea penisului in timpul aplicarii przervativului) poate indeparta acest moment delicat. Stress-ul de a nu fi la inaltime poate fi iar o cauza. De obicei acest lucru este intalnit la primul contact cu o partenera noua. Exista creme speciale care favorizeaza erectia si mentinerea acesteia (Penis xxl, Erections Penis, Mega cock etc.) sau comprimate energizante (Maca Guarana, Erosexin). Pentru un raspuns mai elaborat as avea nevoie de mai multe detalii (durata relatiei, de cand au aparut problemele respective, varsta ).
Sexolog

Înapoi la Intreaba sexologul