intrebare

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

intrebare

Mesajde rafael19 » Mie Ian 02, 2008 2:42

Buna ziua , sunt baiat am 18 ani mi-am inceput viatza sexuala acum un an si nu am avut prea multe experiente de atunci .Acum 2 sapt am fost la o petrecere organizata la un preten aksa si am cunoscut o fata care nu ma atragea cine stie si m-am cuplat cu ea . Cand am inceput sa ne pipaim nu am simtit nici un fel de excitatie parca eram absent iar dupa scurt timp am hotarat sa mergem in baie sa fim mai intimi .Am observat ca nu aveam deloc erectie , am pus-o sa faca sex oral , aceasta nefiind de comun acord (motivand ca nu stie si nici nu ii place ) a incercat doar aproximativ 10 secunde sperand ca voi obtine erectie in final , dar nu simtisem niciun pik de placere in timpul acesta, poate era si bautura de vina nush c sa kred , normal la varsta asta ar fi trebuit sa am erectie decand am pipait-o peste tot. As vrea sa-mi dati niste sfaturi
ca pe viitor sa pot evita situatii dastea si daca puteti sa-mi spuneti c ar fi putut sa fie ??
Multumesc .
rafael19

Raspuns

Mesajde Sexolog » Lun Ian 14, 2008 7:31

Indicat ar fi sa gasesti o partenera pe care sa o placi si care sa te placa (daca ar putea exista si afectiune ar fi si mai bine). In general cand doi oameni se simt atrasi unul de celalat, apare si excitatia foarte usor. In situatia relatata nu prea a fost vorba de asa ceva si de aceea rezultatul a fost lamentabil. Evita situatiile in care sa faci sex doar pentru ca "trebuie", oriunde, oricand si cu oricine!!
Sexolog

Înapoi la Intreaba sexologul