virgina si insarcinata???

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

virgina si insarcinata???

Mesajde adny_77 » Joi Feb 21, 2008 21:17

Buna ! vreau sa va cer ajutorul si in acelasi timp si sfatul.
ne jucam cu eu cu prietena mea (ea fiind virgina) si aveam lenjeria pe noi , lasandu-ne dusi de acele clipe de placere am ejaculat , evident in lenjerie dupa care m-am spalat. a doua tura de joc ne-am dat jos lenjeria si eram in pat incercam altceva , cum ar fi anal dar numai asa nu l-am bagat pe "bnanuta" nicaieri si nici nu am ejaculat.poate din gresala am ajuns si mai jos in zona vaginului dar chiar f putin si nu eram nici in starea aceea de excitatie , cand s-ar putea sa curga acel lichid minune care vine fara sa iti dai seama.
ei ii e tare frica deoarece dupa o saptamana cand era in timpul menstruatiei a zis ca a tinut-o doar 2 zile si culoarea acesteia era mai deschisa decat de obicei.
ar putea sa fi ramas insarcinata din atat???
eu cred ca din moment ce nu am ejaculat in cel putin in zona vaginului nu ar putea ramane insarcinata.
oricum astept sfatul si parerea dumneavoastra despre cele intamplate ca sa pot dormi linistit
va multumesc mult
adny_77

raspuns

Mesajde Sexolog » Joi Apr 03, 2008 10:57

Teoretic, sperma trebuie sa ajunga in vagin pentru ca o femeie sa ramana insarcinata si ca acea femeie sa fie in perioada de ovulatie. Nu cred ca e cazul vostru. Testul de sarcina este varianta rapida de a afla daca este vorba de o sarcina sau nu. In orice caz, pe viitor folositi metode de contraceptie, indiferent de genul de "joaca" pe care il adoptati ( virginitatea nu asigura protectia impotriva sarcinilor nedorite!!)
Sexolog

multumesc

Mesajde adny_77 » Vin Apr 04, 2008 14:39

multumesc de raspuns
am facut si testul de sarcina si e bine , prietena mea nu e insarcinata dar de atunci are probleme cu menstruatia
ii vine dar tine putin si e de culoare mai deschisa
nu stim din ce cauza!
daca puteti sa ne mai raspundeti , va rugam mult
si va multumim :roll:
adny_77

Înapoi la Intreaba sexologul