intrebare

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

intrebare

Mesajde maricorv » Mar Sep 16, 2008 18:46

inseamna ca mie masturbarea imi dauna..am avut si o perioada mai lunga cu ceva timp in urma cand a fost o perioada indelungata in care nam ma avut contact sexual cu vreo partenera.. deja am inceput sa ne evervam din aceasta cauza in pat.. nu stiu ce sa fac sa incerc produse sau sa iau pastile, si mai e inca o problema ea nu are orgasm decat daca sta ea deasupra cu fata spre mine aplecata putin pe mine, cum as putea sai gasesc alta modalitate de ai produce eu orgasmul, am mai incarcat si in alte pozitii sau cu mana dar nu prea i se pare deloc confortabil, iar in legatura cu probmela mea nu stiu ce sa fac sa se termine odata ca dureaza de ceva timp vreau sa pot sa mi se scoale normal cand trebuie sa am erectie puternica normala sa pot sa intretin o partida buna si a incerc sa o fac si eu pe ea sa aibe orgasm! mam saturat sa mai trag mai emreu de ea sa ne culcam ea s anu vrea s daca vera sa mi se scoale putin si apoi sa moara cand ne dezbracam apoi sa stau eu putin deasupra si de teama s anumi dau drumul si sa nu mai aibe ea orgasm sa o las pe ea eadupra sa aibe iar apoi sa incep eu iar fiind inconfortabil si pentru ea! nici dimensiunile nu sunt asa mari sa o satisfac din ate puncte de vedere! eu am avut mai demult gonoree mam tratat singur cu zinat. apoi am avut niste scurgeri mi sa recomandat o crema.. acum mai am rareori usturimi
maricorv

Mesajde cristina_20 » Lun Sep 22, 2008 23:39

tipule .. sa zicem ca si eu am avut aceeais problema . am orgasm numai daca stau deaupra pt ca sa-ti explc d c .. daca ai putea sa intelegi .. noi cand stam deaspra incordam muschii vaginului si ii si relaxam in acelasi timp si se produce asa o stare care nu e asemanatoare cu aceea cand voi ne penetrati si vaginul sta si primeste.tre sa intelegeti asta multi dintre voi .asta e raspunsul pt care femeile au orgasm deasupra .. deasupra nu primesc lovituri in mod abuziv ci le controlam noi dupa bunul plac si intensitatea si viteza o reglam dupa ceea ce simtim, sa mentiem acea stare despre care iti vorbeam.. de continuitate a excitarii pana la orgasm. daca ai sti cat de usor de obtine un orgasm daca ai sti cum sa-l faci corect. si poate sa fie si scula prastie ca daca femeia incearca sa o scoale cu vaginul ar putea sa aiba orgasm .. din cauza acestei miscari de cautare a placerii, de continuitate.

si in alta pozitie e greu sa i-l provoci tu .. pt ca intai tre sa intelegi cum functioneaza femeia ca sa-i poti oferi orgasm altfel .. si cat despre eterna voastra problema a culcari penisului .. v-as omora pe toti !!! ce barbat esti tu ma daca ai erectie 2 minute si termini ??? imi amintesc de o fosta relatie in care incercam eu sa ineleg toate astea si eld adea vina pe mine ca eu as fi vinovata de neajunsurile lui .. bata-l cucea!!
cristina_20

Mesajde maricorv » Mar Sep 23, 2008 13:16

mai nam mereg problemele astea :P si nu cu oricine dar nush acum sunt mai ghinionist poate si vreau sa scap de toate problemele sa fiu fericit in viata macar din pct asta d vedere
maricorv

Înapoi la Intreaba sexologul