Buna ziua! Am si eu o problema!

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

Buna ziua! Am si eu o problema!

Mesajde maricorv » Sâm Iul 19, 2008 12:21

Buna ziua! Caut de ceva timp un medic sexolog sa pot cere niste sfaturi si indrumari si chiar sa ma tratez! Am probleme cu erectia! si le am de ceva timp! Se intampla ori sa nu am erectie mai deloc ori daca am nciiodata nu e totala dar ma pot descurca..am o varstra frageda..am avut odata gnoree dar am tratato cu pastile zinat 500! acum am inceput sa ma cert cu iubita mea din cauza acestei probleme pentru ca n enervam amandoi si ma simt prost! Avand aceastra problema de ficare data ne si inhibam! Se intampla deseori sa am erectie tot asa nu chiar totala cat timp sat lang ea sau o vad iar dupa ce ne dezbracam sa mi se termine erectia!Acum nu mai spun ca nu e prea pasionala sau ca ii place ei mai mult noaptea dar eu am aceasta problema de mai de mult si nu stiu care este cauza si mai ales rezolvarea! sunt si destul de stresat dar cred ca e s o problema a corpului! as dori sa discut mai multe cu dumneavoastra cat mai in amanunt!Locuiesc in un oras mai mic si nu gasesc astfel de clinici aici!Am vazut nenumarate leacuri babesti cu plante cu telina, sau foarte multe creme si pastile, dar nu stu care ar fi bune, miar trebui cred un tratament mie nu ceva asa sa imi fac treaba p moment! bine in primul rand nici nu stiu de ce sufar!astept raspuns va multumesc!
maricorv

Înapoi la Intreaba sexologul