sex shop

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

sex shop

Mesajde mirela » Vin Iul 31, 2009 9:52

Am cumparat un vibrator dintr-un sex shop fara sa stie prietenul meu de el. L-am ascuns si nu i-am spus lui. Nici nu stiu de ce, dar asa am facut. Acum doua zile prietenul meu l-a gasit si s-a suparat ca nu i-am spus si lui, s-a simtit jignit. Mi-a reprosat ca nu am vb cu el. a luat-o ca si cum nu m-ar satisface indeajuns, ca as fi nemultumita de viata noastra sexuala. eu l-am cumparat mai mult in joaca, dar i-am facut un rau fara sa stiu. ce sa fac? cum ma sfatuiti sa repar greseala?
mirela

raspuns sex shop

Mesajde Sexolog » Lun Oct 26, 2009 15:20

A cumpara o jucarie sexuala este o alegere personala, care ar trebui respectata ca atare. Nu cred ca ai gresit, dar in conditiile date, cred ca este bine sa discuti cu prietenul tau despre motivatia pe care ai avut-o cand ti-au luat acel vibrator si cu siguranta va intelege. Poate ca pe viitor il veti folosi impreuna sau cel putin va veti clarifica pozitia vis-a-vis de prezenta jucariilor sexuale in viata voastra intima.
Sexolog

Înapoi la Intreaba sexologul