am o problema

Intrebarile tale isi gasesc raspunsuri!!

am o problema

Mesajde bady7 » Lun Sep 07, 2009 15:58

Buna ziua , am folosit si eu chines brush si e super buna solutia nu vreau sa fac reclama , dar acum am ceva probleme am citit pe alte forumuri ca e natural si ca nu are reactii adverse, dar acum dupa ce ma dau cu solutia respectiva penisul meu devine erect dar nu 100% si in momentul contactului moare de tot :cry: (mentionez asta nu se intampla mereu dar se intampla ) iar cand nu folosesc solutia nu am nici o problema cu erectia. Credeti ca e din cauza solutie sau care ar fi problema pe fond pshiologic? sunt curios daca e de la solutia respectiva sau nu , pt ca scrie peste tot ca e naturala si ca ajuta in tratare ejacularii precoce.
multumesc mult si astept raspuns d ela dumneavoastra!
bady7

Re: am o problema

Mesajde Sexolog » Lun Oct 26, 2009 15:30

Erectia si ejacularea sunt doua lucruri diferite. China brush este o solutie utilizata impotriva ejacularii rapide. Problemele de erectie pot avea multe cauze, numai ca in cazul dvs. nu pot sa presupun despre ce este vorba, deoarece nu am nici un detaliu care sa ma ajute in acest sens. Ce pot sa va spun cu siguranta, este ca problemele de erectie nu sunt din cauza utilizarii China brush.
Sexolog

Înapoi la Intreaba sexologul